Dárkové poukazy

Své blízké můžete obdarovat dárkovým poukazem na aromaterapeutickou masáž. Hodnotu poukazu si můžete vybrat. Poukaz je přenosný a platí 6 měsíců od data vystavení. 

Další možností je darovat poukaz na výrobu osobní vůně, která může blahodárně působit na tělo i na duši obdarovaného. Může podpořit jeho záměry i přání, může harmonizovat, podporovat, tonizovat či naopak přinášet uvolnění a relaxaci.

Své blízké můžete obdarovat dárkovým poukazem na ošetření Reiki. Poukaz je přenosný a platí 6 měsíců od data vystavení.

Dárkový poukaz na workshop Lesní mysli můžete darovat kednotlivci, celé rodině nebo skupině lidí. Na čase, místě a ceně se domluvíme individuálně podle vašich přání.

Dárkové poukazy lze zakoupit osobně po předchozí domluvě ve Varnsdorfu. Kontaktujte mne              na e-mailu info@katerinahrazdirova.cz nebo na tel. +420 605 541 023.

Další možnost je zaslání dárkového poukazu e-mailem, poukaz můžete vytisknout nebo přeposlat obdarované osobě. Zašlete e-mailem jméno a příjmení objednavatele, druh masáže nebo peněžní částku. Následně dostanete číslo účtu. Jakmile bude částka připsána na účet, zpět do e-mailu Vám přijde Dárková poukázka.

Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od data vystavení.

Dárkový poukaz pečlivě uschovejte, nelze ho nahradit v případě ztráty!

© 2017 Aromaterapie Kátma, Varnsdorf
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky