Jóga

Józe se věnuji už řadu let, udržuje moje tělo pružné a dodává klid a nadhled mojí mysli.  V letošním roce jsem si splnila svůj sen a pustila se do studia instruktorského kurzu. Na svých lekcích bych chtěla více propojovat jógu s aromaterapií, protože mi tohle spojení dává smysl a baví mě. 

Ranní cvičení mám moc ráda, sama se snažím cvičit aspoň chvíli každé ráno. Ranní cvičení  nás rozhýbe a rozproudí a den je pak zářivější a krásnější. Během cvičení se tělo protahuje a cvičení nás tedy připravuje na veškerý pohyb po celý den. Jóga také zvyšuje pružnost páteře a podporuje lepší držení těla. Obzvlášť pokud máme sedavé zaměstnání, ranní cvičení jógy vyrovnává škody, které celodenní sezení našemu tělu přináší. Při cvičení jógy se zaměřujeme na své pohyby a dech, což v těle i mysli vytváří pocity míru, vděčnosti a síly, které rezonují dlouho poté, co opustíme jógamatku. Po zbytek dne jsme více klidní a uvědomělí, jsme mnohem více schopni vidět dobro.

Cvičím ve čtvrtek ráno v tělocvičně varnsdorfského bazénu od 8 do 9 hodin.  Na lekci si vezměte jógamatku a deku. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky. Vstupné je 80 Kč za lekci.