Jóga

Józe se věnuji už řadu let, udržuje moje tělo pružné a dodává klid a nadhled mojí mysli.  V roce 2019 jsem si splnila svůj sen a pustila se do akreditovaného studia instruktorského kurzu v Óm Yoga Studiu v Praze. Studium jsem ukončila závěrečnou zkouškou v lednu 2020. 

Na svých lekcích se snažím propojovat jógu s aromaterapií, protože mi tohle spojení dává smysl a baví mě. Během lekcí rozptyluji éterické oleje pomocí difuzéru a v závěru lekce dostane každý několik kapek voňavé kompozice do dlaně. Kompozice míchám intuitivně s ohledem na příslušné roční období. 


Ranní lekce

Ranní cvičení mám moc ráda, sama se snažím cvičit aspoň chvíli každé ráno. Ranní cvičení  nás rozhýbe a rozproudí a den je pak zářivější a krásnější. Během cvičení se tělo protahuje a cvičení nás tedy připravuje na veškerý pohyb po celý den. Jóga také zvyšuje pružnost páteře a podporuje lepší držení těla. Obzvlášť pokud máme sedavé zaměstnání, ranní cvičení jógy vyrovnává škody, které celodenní sezení našemu tělu přináší. Při cvičení jógy se zaměřujeme na své pohyby a dech, což v těle i mysli vytváří pocity míru, vděčnosti a síly, které rezonují dlouho poté, co opustíme jógamatku. Po zbytek dne jsme více klidní a uvědomělí, jsme mnohem více schopni vidět dobro.

Cvičím ve čtvrtek ráno v tělocvičně varnsdorfského bazénu od 8,15 do 9,15 hodin.  Na lekci si vezměte jógamatku a deku. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky. Vstupné je 150 Kč za lekci.  


Odpolední lekce 

Odpolední lekce probíhá v úterý od 17 hodin v tělocvičně v bazénu. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky. Vstupné je 150 Kč za lekci. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, jógamatku a menší deku.Jóga pro onkologicky nemocné

Pro některé nemocné je jóga v době chemoterapie nebo ozařování nemyslitelná, někomu však naopak může přinést vnitřní klid, který potřebuje k překonání tohoto těžkého období. Stejně tak po ukončení léčby a při snaze o návrat do běžného života, může být jóga také velmi užitečná. Lekce jsou nenáročné, velmi jemné, praktikujeme v sedu nebo v leže.

Pokud máte zájem o lekce onko jógy nebo o více informací, kontaktujte mne. 


© 2017 Aromaterapie Kátma, Varnsdorf
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky