Reiki

Reiki je univerzální životní energie. Je to velmi staré umění léčby, které bylo znovuobjeveno v Japonsku v 19. století. Kořeny Reiki lze vystopovat v Indii, ve starém Egyptě a pravděpodobně sahají i dále.

Reiki je bezpečná a jemná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Reiki také aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní. Reiki energii může přijímat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně Reiki od Reiki mistra.

Během celkového Reiki ošetření se v těle nastartuje samouzdravující systém, tělo se začne čistit, harmonizovat a doplní se pozitivní energií.

Energie Reiki se přenáší dotykem rukou. Ošetřovaný leží oblečený na masážním lehátku, je přikrytý dekou a osoba skrze kterou Reiki proudí, přikládá své dlaně na ležícího člověka v určitém pořadí. Celkové Reiki ošetření trvá 75 minut a je velmi příjemné a uvolňující. Ošetřovaný se nemusí nijak připravovat.

Pokud ošetřovaný ještě nikdy Reiki ošetření nedostával, je vhodné provést celkové Reiki ošetření 4 x  za sebou.

Reiki je universální, nemá žádné kontraindikace, je vhodné při jakýchkoli obtížích, je vhodné pro všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Působí když mu věříte, ale i tehdy když mu nevěříte.

Kdy se vydat na ošetření Reiki?

  • když se cítíte unavení, vyčerpaní a ve stresu
  • po operaci, během rekonvalescence
  • když potřebujete dobít baterky
  • když vás stále dokola trápí nachlazení a různé virózy
  • kdykoliv, když cítíte, že nevíte kudy dál

Nabízím celkové ošetření Reiki v délce 75 min. Cenu najdete v ceníku.


© 2017 Aromaterapie Kátma, Varnsdorf
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky